Michał Szcześniak

O mnie

Hej! Nazywam się Michał i od około 2009 roku zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych.
W 2009 roku odkryłem WordPressa i zrobiłem na nim mini bloga o świńskiej grypie. Na blogu umieściłem reklamy AdSense, bo wszyscy w tamtym czasie pisali, że na tym można zarabiać to i ja chciałem zarobić kilka $ w internecie.

Miałem już bloga z reklamami ale co dalej? Nikt nie wchodził na moją stronę. Wtedy zacząłem czytać fora, blogi itp. Okazało się, że stronę trzeba wypozycjonować w Google.
Były to czasy dodawania stron do katalogów i precli. Po kilku linkach z katalogów moja strona wskoczyła do top 10 na interesujące mnie frazy.
I się zaczęło! Zarobiłem około 10$ 🙂 Potem dostałem filtra w Google, bo przesadziłem z linkami. Zrobiłem nową www i jakoś poszło dalej. Tak się zaczęła moja przygoda z „Internetami”.

Od tamtego czasu pochłonął mnie całkowicie temat SEO, stron internetowych i zarabianiu online. W 2011 roku dostałem pracę jako pozycjoner stron internetowych w Gdańsku, gdzie pracowałem do czerwca 2019 przy serwisach takich jak Meczyki.pl i Groove.pl  z milionowymi użytkownikami miesięcznie. Do dzisiaj robię swoje strony internetowe, których przez te wszystkie lata przewinęło się dość dużo.

Postanowiłem że, podzielę się swoją wiedzą pisząc bloga o SEO, robieniu stron www i zarabianiu online.
Mam już za sobą pierwszy wpis i przyznam że nie jest łatwo bo w szkole wypracowania pisała za mnie mama i ciężko coś samemu napisać „po polsku”. Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej. 🙂 Do tej pory wszystkie teksty na strony internetowe, blogi itp zamawiałem u copyrighterów, w przypadku tej strony i bloga już się tak nie da.

Przewiń do góry