Usługi dronem
Trójmiasto i okolice

Zaprezentuj swoją nieruchomość z wyjątkowych perspektyw dzięki zdjęciom z drona

Oceny klientów 5/5
5/5

Filmowanie dronem

Zajmuję się nagrywaniem filmów z perspektywy lotu ptaka wykorzystując drona. Filmy można wykorzystać w social media YouTube, Instagram, TikTok czy strona internetowa.
Cena od: 300zł

Zdjęcia z drona

Wykonuje zdjęcia z perspektywy lotu ptaka za pomocą drona. Zdjęcia wysyłam w formacie RAW (DNG) lub JPEG. Zdjęcia „surowe” prosto z drona lub po obróbce graficznej.
Cena od: 300zł

Montaż filmów

Montaż filmów nagranych za pomocą drona i obróbka zdjęć. Dodanie podkładu muzycznego, napisów itp. Filmy i zdjęcia gotowe do umieszczenia w social media, na stronie www, ogłoszeniach…

Usługi dronem: Filmy i zdjęcia z drona Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia)

drone-1

Usługi dronem: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Realizuje filmy i zdjęcia z drona na potrzeby:

Filmowanie dronem: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Obszar usług dronowych - filmy i zdjęcia

Przykładowe realizacje zdjęć

Filmowanie dronem: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Oferujemy profesjonalne filmy wykonywane za pomocą drona. Takie ujęcia pozwalają uchwycić obiekty czy budynki z zupełnie innej i bardzo atrakcyjnej perspektywy. Takie filmy z drona można z powodzeniem wykorzystać jako reklamę w mediach społecznościowych, gdyż przyciąga ona uwagę i pozwala skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji. Nasze usługi skierowane są także do biur nieruchomości oraz deweloperów, którzy pragną w atrakcyjny sposób przedstawić oferowane na sprzedaż działki czy nieruchomości. Filmowanie ich dronem pozwala nie tylko pokazać je z zupełnie innej perspektywy, ale i przedstawić potencjalnym klientom najbliższą okolicę.

Wykonywanie ujęć za pomocą drona sprawdzi się w wielu branżach. Filmowanie z drona w Gdańsk, Sopot, Gdynia jest doskonalą propozycją dla firm, które chcą pokazać swoją siedzibę z zewnątrz. Jest to bardzo popularne w ostatnim czasie rozwiązanie, po które sięga zdecydowanie więcej przedsiębiorców.

Dlaczego warto zdecydować się na filmowanie dronem Gdańsk?

Tworzenie ujęć za pomocą drona jest przede wszystkim doskonałym sposobem na stworzenie atrakcyjnych materiałów reklamowych, które można następnie wykorzystać do celów marketingowych. Filmowanie z powietrza ma wiele zalet, do których zaliczyć można przede wszystkim możliwość:

  • ujęcia danej przestrzeni z innej perspektywy, co pozwala ukazać odbiorcom rzeczy, których nie są w stanie dostrzec z ziemi,
  •  uzyskania doskonałego efektu wizualnego bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów,
  • przedstawienia praktycznie każdego detalu dzięki możliwości wykonywania zbliżeń.

Filmy nagrane za pomocą drona są zachwycające i pozwalają na stworzenie materiałów reklamowych oraz promocyjnych, które pozwolą na skuteczne wyróżnienie swojej firmy pośród konkurencji. Już kilka takich ujęć może sprawić, że oferta wyda się potencjalnym klientom zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Jeśli chcesz przybliżyć odbiorcom to, co może być dla nich istotne skorzystaj z naszej oferty filmowania dronem, a ujęcia, które dla Ciebie stworzymy z pewnością Cię zachwycą.

Zdjęcia z drona: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Zdjęcia z drona to idealny sposób na to, aby w zupełnie inny sposób pokazać obiekt lub całą działkę. Z lotu ptaka można spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. Wykonywane w ten sposób zdjęcia mogą mieć bardzo wiele zastosowań, gdyż można wykorzystać je w wielu branżach. Fotografowanie dronem pozwala cieszyć się ujęciami, które jeszcze do niedawna można było wykonać wyłącznie za pomocą helikoptera czy samolotu. Współcześnie technologia ta jest na szczęście powszechna i można z niej swobodnie korzystać.

Kiedy warto zdecydować się na zdjęcia wykonywane dronem?

Zdjęcia robione dronem cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na ich szerokie i uniwersalne zastosowanie. Takie ujęcia z lotu ptaka są niewątpliwym hitem reportaży ślubnych, ale nie tylko. Bardzo często korzystają z ich agenci nieruchomości oraz deweloperzy, którzy pragną przedstawić działkę czy nieruchomość w zupełnie inny sposób. Zdjęci robione z góry pozwalają potencjalnym klientom zobaczyć, jak prezentują się one w całej okazałości. Jest to także doskonała okazja do tego, aby bliżej przyjrzeć się otoczeniu i temu, co znajduje się w najbliższej okolicy. Takie zdjęcia pomagają wyróżnić ofertę wśród wielu innych dostępnych w sieci.

Wykonywanie zdjęć dronem może posłużyć przedsiębiorcom do tego, aby pokazać klientom i kontrahentom, jak wygląda ich firma również z zewnątrz. Takie ujęcia bardzo często wykorzystywane są jako forma reklamy i służą one do różnego rodzaju celów marketingowych. Tak zaprezentowana firma sprawia wrażenie nowoczesnej i pożądającej za trendami, dlatego tak wielu przedsiębiorców się na to decyduje. Z powietrza można doskonale zaprezentować nie tylko siedziby firm, ale również restauracje, hotele czy zajazdy.

Ujęcia z lotu ptaka można również wykorzystać do działań prowadzonych w social mediach. Posty z takimi właśnie zdjęciami przyciągają uwagę odbiorców i zachęcają ich do różnego rodzaju interakcji. Finalnie wpływa to na budowanie rozpoznawalności na szeroką skalę, co z kolei może przełożyć się w przyszłości na zwiększenie zysków.

Kontakt

Skontaktuj się ze mną i sprawdź co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

Michał Szcześniak

Freelancer: Trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Oceny klientów 5/5
5/5